KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6108385

nr 610 8385

Akvarell

sign. O S, Oluf (Olle) Skagerfors, (1920-1997), landskap med hus, 37x45

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 16 november 2009
kl 17:56:29

Signe Persson-Melin (f. 1925)